KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15285028
nr 1528 5028
Akvareller
2 st, Oidentifierad konstnär. Ej signerade, vyer från Budapest. Akvarell, bildmått: 27x37 - 34x47 cm, yttermått inklusive ram: 54x62 - 61-73 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:41:45
20/3 19:35:43